Usuario

Idioma

Modo de alternancia
Centro de descargas
Soporte y contacto


Přechod na BSAE a Výstava Intersolar 2024


Tomáš Kracík
12.06.2024

Přechod na BSAE: Nová Éra Energetiky

S radostí vám oznamujeme, že v souladu s českou legislativou přecházíme od HVES (High Voltage Energy Storage) na BSAE (Bateriové Systémy Akumulace Elektrické energie). Tento krok reflektuje naše odhodlání k inovacím a přináší nové možnosti pro efektivní a udržitelné řešení v oblasti energetiky.

Výhody a Údržba BSAE: Co Potřebujete Vědět

BSAE systémy, které distribuujeme ve spolupráci s LG Energy Solution, jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální výkon s minimálními náklady na údržbu. Jiří Janda, obchodní ředitel LTW Battery, zdůrazňuje význam správné konfigurace a údržby:

„Pro dlouhodobý a efektivní provoz baterií je klíčové pravidelné sledování a resetování jejich stavu zdraví (SoH - State of Health) a stavu nabití (SoC - State of Charge). Správná údržba a nadimenzování baterií zajišťuje jejich optimální výkon a prodlužuje jejich životnost.“

Optimalizace Provozu s Ekonomickou Rovnicí Efektivity (ERE)

Naše BSAE systémy jsou navrženy podle Ekonomické Rovnice Efektivity (ERE), která zohledňuje výkon, čas a teplotu baterie. Tímto způsobem zajišťujeme, že naše systémy poskytují spolehlivý a efektivní výkon, čímž minimalizujeme provozní náklady a zvyšujeme návratnost investice.

Navštivte Nás na Intersolar 2024 v Mnichově!

Srdečně vás zveme na Intersolar 2024, největší světovou výstavu zaměřenou na solární energetiku, která se bude konat od 19. do 21. června v Mnichově. Přijďte se k nám podívat na stánek C3/630 a objevte, jak mohou naše BSAE systémy podpořit vaši energetickou strategii. Těšíme se na setkání s vámi!


Share